O nás

Osobná starostlivosť o vašu nehnuteľnosť

Dôvodom vzniku našej realitnej kancelárie bola nie vždy pozitívna osobná skúsenosť s procesom fungovania realitných kancelárií na trhu. Nakoľko sa v tomto segmente cítime komfortne, rozhodli sme sa vykonávať našu prácu inak, ako kolegiálne realitné kancelárie – omnoho flexibilnejšie, sústrediť sa pri tom na profesionalitu. Dlhoročnú prax, vysokoškolské štúdium, väčší počet predaných nehnuteľností, veľa získaných poznatkov a postrehov, sme sa rozhodli zužitkovať – a tak vznikla GLAM REALITY. Zameriavame sa na ponuku predaja, prenájmu nehnuteľností, Airbnb manažment nehnuteľností, zveľadenie/dozariadenie nehnuteľností na následný predaj, prípadne prenájom a poradenské služby. Máme skúsenosti s predajom nehnuteľností a v oblasti nastavenia marketingovej stratégie developerských projektov. 

Image
Image

Obchod vášho života bez zakopnutia

U nás v GLAM REALITY považujeme objednávanie našich služieb za určitú formu gentlmanskej dohody medzi klientom (predávajúcim) a kanceláriou. Objednávkou služieb sa zaväzujeme poskytnúť klientom nielen profesionálny, ale aj komplexný realitný a sprostredkovateľský servis. Vždy odporúčame prezentáciu nehnuteľnosti jedným inzerentom, nakoľko prax ukázala, že v prípade viacerých inzerentov je záujemca o nehnuteľnosť zmätený, nevie na koho sa má obrátiť a kto mu poskytne aktuálne informácie k nehnuteľnosti. V prípade, ak je nehnuteľnosť nesprávne, alebo neprofesionálne odprezentovaná, odporúčame túto inzerciu nahradiť našou. Naše najväčšie kvality, ako sú vyjednávacie a obchodné schopnosti, ako aj podávanie presnej spätnej väzby, dokážeme poskytnúť iba v takom prípade, ak máme priamy prístup ku všetkým dopytom. Platnosť objednanej služby následne záleží od individuálnej dohody medzi klientom a našou kanceláriou. 

PRO - klientský servis, maximálne nasadenie a radosť z našej práca

Nami ponúkané nehnuteľnosti máme vo zvyku prezentovať na najväčších realitných portáloch ako nehnutelnosti.sk a topreality.sk, ale aj na našich sociálnych sieťach ako facebook a instagram, kde sme schopní aplikovať  podľa našej stratégie marketingový mix.

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť alebo máte záujem o naše služby? 
Napíšte nám. Nájdete nás aj na sociálnych sieťach.

Kancelária

PO - PIA od 09:00 - 17:00
Žellova 2, 821 08 Bratislava

Fakturačné údaje

D&D creative projects s.r.o.
IČO: 46076174
DIČ: 2023231661
IČ DPH: SK2023231661
Drobného 1900/2, 841 02 Bratislava